A VII. OMDK Művészeti- és Művészettudományi szekció programja
Budapest 2015. április 8-9-10.

2015. április 8. szerda
9.00-16.00 Regisztráció - BKF, Rózsa utca 4-6.
13.00-13.30 Művészeti- és Művészettudományi szekció megnyitója
OTDT köszöntője:
14.00-18.00 Tagozati ülések:
Képgrafika I BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Tervezőgrafika I. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Képző- és iparművészet elmélet BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Művészetpedagógia és művészetszociológia BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Festészet I-II.    MKE- Andrássy út 69-71.
Szobrászat I. MKE Epreskert - Kmety György utca 26-28.
19.00-22.30 Fogadás a résztvevőknek, zsűritagoknak és meghívott vendégeknek

ISKOLA 2.0 Kulturális Központ: 1061 Budapest, Hegedű utca 3.

2015. április 9. csütörtök
8.00-13.00 Regisztráció - BKF, Rózsa utca 4-6.
9.00-12.00 Tagozati ülések:
Videóművészet BKF-MMI Rottenbiller utca 17-19.
Intermédia I. BKF-MMI Rottenbiller utca 17-19.
Craft I. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Design I. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Dráma- és színházelmélet BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Építészet BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Fotó I. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Installáció I. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Képgrafika II. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Képgrafika III. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Tervezőgrafika II. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Hangszeres zene II. LFZE Liszt Ferenc tér 8.
Népzene LFZE  Liszt Ferenc tér 8.
Zeneelmélet, zenetörténet I. LFZE  Liszt Ferenc tér 8.
Festészet III-IV. MKE- Andrássy út 69-71.
Szobrászat II.    MKE Epreskert- Kmety György utca 26-28.
12.00-13.30  Szünet
14.00-18.00 Tagozati ülések:
Animáció BKF-MMI Rottenbiller utca 17-19.
Intermédia BKF-MMI Rottenbiller utca 17-19.
Craft II. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Design II. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Fotó II. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Installáció II.    BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Képgrafika IV BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Képgrafika V. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Tervezőgrafika III. BKF-AMI Rózsa utca 4-6.
Hangszeres zene I. LFZE  Vörösmarty utca 35.
Klasszikus ének    LFZE  Liszt Ferenc tér 8.
Zeneszerzés LFZE  Liszt Ferenc tér 8.
Zeneelmélet, zenetörténet II. LFZE  Liszt Ferenc tér 8.
Festészet V-VI. MKE- Andrássy út 69-71.
Szobrászat III. MKE Epreskert- Kmety György utca 26-28.
2015. április 10. péntek
11.00 Eredményhirdetés, díjátadás és a konferencia zárása

Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem – Zeneakadémia, Solti terem: 1061 Budapest, Liszt Ferenc tér 8.