Animáció
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
BKF Rottenbiller utcai campus, M 205
Zsűri:
Gauder Áron, M Tóth Éva, Selján Márk
Pályázók:
Czirjék Tamara Dominika (NYF-BTMK) Erberling Zsófia (EKF-TKTK) Hegedűs Eszter, Hortobágyi Tamás, Huszár Dávid, Osgyán Gergő (EKF-BTK) Helter Vivien (KE-MK) Kozma Péter (KE-MK) Szetlik Péter (EKF-TKTK)
Craft 1.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, B 205, 207
Zsűri:
Kádasi Éva, Kisfaludy Márta, Pauli Anna
Pályázók:
Kiss Eszter (BKF-KMK) Mátrai Júlia (EKF-BTK) Piszmán Lilla (EKF-BTK) Simon Luca (BKF-KMK) Spitzmüller Szandra (NYF-BTMK) Zachar Viktória (BKF-KMK)
Craft 2.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, B 205, 207
Zsűri:
Kádasi Éva, Kisfaludy Márta, Pauli Anna
Pályázók:
Gránitz Dóra (PTE-MK) Horváth Renáta (BKF-KMK) Juhász Emese (NYF-BTMK) Könczöl Alexandra (BKF-KMK) Nagy Zsuzsanna (NYME-BDPK) Sándor Lilla (NYF-BTMK) Spitzmüller Szandra (NYF-BTMK)
Design 1.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, B 214
Zsűri:
Bárkányi Attila, Fodor Lóránt, Fusz György, Mascher Róbert
Pályázók:
Jankovics Petra (BKF-KMK) Király Gergő (EKF-BTK) Kovács Lelle, Marxreiter Adrienn (BME-ÉPK) Lévai Levente (NYME-SKK) Pálinkás Dominika (PTE-MK) Szalai Zsófia (PTE-MK) Tamus Richárd (NYF-BTMK)
Design 2.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, B 214
Zsűri:
Bárkányi Attila, Fodor Lóránt, Fusz György, Mascher Róbert
Pályázók:
Boleman Bence Zoltán (PTE-MK) Jakab Ferenc (NYF-BTMK) Krizsán Anita (NYME-SKK) Ollé Gellért (NYME-SKK) Szász Levente (BKF-KMK) Varga Attila (EKF-BTK)
Dráma- és színházelmélet
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A 103
Zsűri:
Karsai György, Sirató Ildikó, Túry György
Pályázók:
Fabacsovics Lili (SZFE) Gábor Sára (SZFE) Kiss Tünde (ETDK) Misku Dóra (KE-MK) Nagy Mihály (SZFE) Sándor Júlia (SZFE) Vankó Gábor (NYME-AK) Varga Zsófia (KRE-BTK)
Építészet
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, B 313
Zsűri:
Bachmann Bálint, Benedek Barna, Emresz Adrienn
Pályázók:
Balogh Edit, Csendes Bernadett (BME-ÉPK) Bedrossian Ádám (BME-ÉPK) Csiha András, Vass Réka (BME-ÉPK) Detre János, Zsoldos Anna Róza (BME-ÉPK) Gál József Ferenc (BME-ÉPK) Kádár Sebestyén Énok, Szabó Péter-Róbert (BME-ÉPK) Lőcsei Vera, Ruga Máté (BME-ÉPK) Mangliár László (NYME-SKK) Rév Bence (PTE-PMMIK) Sági Gergely (BME-ÉPK) Schleining Petra (PTE-PMMIK)
Festészet 1.
Kezdési időpont:
2015.04.08. 14:00
Helyszín:
MKE, Kondor Béla Galéria
Zsűri:
F. Balogh Erzsébet, Kopasz Tamás, Kósa János, Roskó Gábor
Pályázók:
Antal Rebeka (PTE-MK) Bánkúti Gergő (EKF-BKTK) Barakonyi Borbála (PTE-MK) Czeglédi Boglárka (NYME-BDPK) Hegyi Beatrix (MKE) Hegyvári Dávid (PTE-MK) Marton Ákos (SZTE-JGYPK) Nagy Attila Róbert (SZTE-JGYPK) Ócsai Anett (EKF-BTK) Sárközi Anna (NYF-BTMK) Szabó Eszter (ELTE-TÓK) Szepesi Dóra Anna (SZTE-JGYPK)
Festészet 2.
Kezdési időpont:
2015.04.08. 14:00
Helyszín:
MKE, Barcsay terem
Zsűri:
Erőss Gábor, Nemes Csaba, Radák Eszter, Somody Péter
Pályázók:
Dancs Bettina (EKF-BTK) Dobó Tamara Zsófia (PTE-MK) Gál Florentina (NYF-BTMK) Kánya Emőke (PTE-MK) Mostoha Marcell Ákos (SZTE-JGYPK) Nagy Attila Róbert (SZTE-JGYPK) Németh Zsolt (PTE-MK) Orosz Fanni (SZTE-JGYPK) Ozsvát Sára (EKF-BTK) Solticz Kálmán (PTE-MK) Szász Tünde (MKE) Szécsényi-Szemerédi Judit (MKE) Zsinka Felícia (PTE-MK)
Festészet 3.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
MKE, Anatómia folyosó
Zsűri:
Albert Ádám, Barabás Márton, Kopasz Tamás, Roskó Gábor
Pályázók:
Alattyáni Barbara (PTE-MK) Andrész Anett (PTE-MK) Békési Adrien (MKE) Illyés Attila (PTE-MK) Kolozsvári Viktória (PTE-MK) Laborc Dóra (EKF-BTK) Molnár Györgyi (NYF-BTMK) Novák Kata (PTE-MK) Szenográdi Szabina (EKF-BTK) Vető Orsolya Lia (MKE) Vladár Krisztina (PTE-MK)
Festészet 4.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
MKE, Barcsay terem
Zsűri:
F. Balogh Erzsébet, Kósa János, Nemes Csaba, Radák Eszter
Pályázók:
Bíró Boglárka (PTE-MK) Brezony Csilla (PTE-MK) Fonyó Rebeka (PTE-MK) Gál Réka Magdolna (EKF-BTK) Kádár Emese (MKE) Katona Márk (SZTE-JGYPK) Lipkovics Péter (EKF-BTK) Máté Balázs (NYF-BTMK) Nemes Imre (SZTE-JGYPK) Pénzár Ágnes (PTE-MK) Tayler Patrick Nicholas (MKE) Tornyai Flóra (PTE-MK)
Festészet 5.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
MKE, Barcsay terem
Zsűri:
Erőss István, Nemes Csaba, Radák Eszter, Somody Péter
Pályázók:
Balázs Nikolett (MKE) Baráth Anna (EKF-BTK) Csincsi Arnold (PTE-MK) Donka Péter (PTE-MK) Frenyó Júlia (MKE) Horgas Karina (PTE-MK) Kardos Bence Bálint (SZTE-JGYPK) Khoór Viola (PTE-MK) Kis-Prumik Zoltán (EKF-BTK) Marton Ákos (SZTE-JGYPK) Ódor Bence István (PTE-MK) Stefán Renáta (NYF-BTMK)
Festészet 6.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
MKE, Aula
Zsűri:
Albert Ádám, Barabás Márton, Kopasz Tamás, Roskó Gábor
Pályázók:
Bazsik Anna (EKF-BTK) Erdei Adrienn (PTE-MK) Hegedűs Evelin Alexandra (PTE-MK) Karácsony Krisztina (NYF-BTMK) Katona Márk (SZTE-JGYPK) Kovács Kristóf (PTE-MK) Kristóf Gábor (MKE) Rafael Erik Benjámin (MKE) Szabó Barbara (PTE-MK) Vidákovich Sámuel (PTE-MK) Vincze Dániel (EKF-BTK)
Fotográfia 1.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A304, A306, A307
Zsűri:
Csontó Lajos, Pecsics Mária, Pettendi Szabó Péter
Pályázók:
Belicza László Gábor (KE-MK) Bíró Dávid, Dobokay Máté (KE-MK) Dobokay Máté (KE-MK) Édelmayer Zsófia, Mudry Luca Zsófia (BME-ÉPK) Kardos Bence Bálint, Nagy Attila Róbert (SZTE-JGYPK) Lajos Róbert (NYF-BTMK) Ligetvári Csenge Luca (KE-MK) Pálinkás Bence György (MKE) Piszmán Lilla (EKF-BTK)
Fotográfia 2.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A304, A306, A307
Zsűri:
Csontó Lajos, Pecsics Mária, Pettendi Szabó Péter
Pályázók:
Bán András (BKF-KMK) Bíró Dávid (KE-MK) Bordás Gréta (EKF-BTK) Dévai Zoltán (BME-ÉPK) Götz Krisztina (KE-MK) Lajtos Anna Emese (NYF-BTMK) Pólya Zsombor (MKE) Puszt Zsófia (KE-MK) Szabó Eszter (SZTE-JGYPK)
Hangszeres zene 1.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
LFZE, Vörösmarty utca 35.
Zsűri:
Deák László, Kemenes András, Péteri Judit
Pályázók:
Csőke Andrea (SZTE-ZMK) Gódor Erzsébet (LFZE) Golarits Flóra (SZE-ZMI) Kormányos Zoltán (SZTE-ZMK) Kovács Viktória (LFZE) Kristály Ildikó (NYME-BDPK) Papp Tímea (LFZE) Papp Zsófia (ME) Sógor Tamás (ELTE-BTK)
Hangszeres zene 2.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
LFZE, Solti György Kamaraterem
Zsűri:
Járdányi Gergely, Járdányi Zsófia
Pályázók:
Balogh Dóra, Fábi Judit (SZTE-JGYPK) Gulyás-Szabó Szilveszter, Szentimrei Noémi, Szentpétery Csenge Boróka (SZE ZMI) Huszár Viktória, Kanyar Adrienn (PTE-MK) Kármán Emese Réka (SZE-ZMI) Kozák Anita Mariann (ME) Molnár Gábor Edina (SZTE-ZMK) Nagy Roland (DE-ZK) Patonai Ildikó (PTE-MK) Simon Bence (DE-ZK) Szives Márton (SZTE-ZMK)
Installáció 1.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A209
Zsűri:
Július Gyula, Koleszár Ferenc, Koroknai Zsolt, Lovas Ilona
Pályázók:
Balázs Nikolett (MKE) Dévai Zoltán, Juhász Norbert (BME-ÉPK) Fehér Zsanett, Nagy Krisztina (EKF-BTK) Karsai Kinga (PTE-MK) Máté Anna (EKF-BTK) Menyhért Anna (NYF-BTMK) Puskás Marcell (BKF-KMK) Szepesi Dóra Anna (SZTE-JGYPK)
Installáció 2.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A209
Zsűri:
Július Gyula, Koleszár Ferenc, Koroknai Zsolt, Lovas Ilona
Pályázók:
Burián Norbert (PTE-MK) Egervári Júlia (EKF-BTK) Fülöp Alíz Éva (PTE-MK) Horváth Judit (BKF-KMK) Kaliczka Gabriella (MKE) Koós Bence (BKF-KMK) Krasz Ádám (PTE-MK) Piszmán Lilla (EKF-BTK) Szabó Viola (SZTE-JGYPK)
Intermédia, akcióművészet 1.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
BKF Rottenbiller utcai campus, M 404
Zsűri:
Liszka Tamás, Seres Szilvia, Szegedy-Maszák Zoltán
Pályázók:
Balatoni Szimonetta (SZTE-JGYPK) Balázs Gábor (BKF-KMK) Barna Orsolya (MKE) Kovács Mihály Gergely (BKF-KMK) Prekajac Ella, Prekajac Petra (SZTE-JGYPK) Sós József (MKE) Tóth Ádám (BKF-KMK) Ván Gyöngyvér Janka (MKE) Zilahi Anna (MKE)
Intermédia, akcióművészet 2.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
BKF Rottenbiller utcai campus, M 404
Zsűri:
Liszka Tamás, Szegedy-Maszák Zoltán, Seres Szilvia
Pályázók:
Árkus Sándor (BKF-KMK) Barnaföldi Anna (MKE) Biljarszki Maxim (BKF-KMK) Lak Róbert (SZTE-JGYPK) Monhor Viktória (MKE) Nagy Krisztina (EKF-BTK) Pálinkás Bence György (MKE) Sényi Fanni (SZFE) Szendrő Veronika (PTE-MK) Tóth Alisa (VMTDK)
Képgrafika 1.
Kezdési időpont:
2015.04.08. 14:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A401 (prezentációk), A 403, A 404 (kiállítás)
Zsűri:
Gaál József, Gábor Imre, Nagy Csaba
Pályázók:
Bányay Anna Bányay Anna (MKE) Beke Réka (SZTE-JGYPK) Beke Réka (SZTE-JGYPK) Édes Orsolya Piroska (NYME-SKK) Farkas Gergő Tamás (MKE) Görög Dóra (NYF-BTMK) Hajnács Mihály (SZTE-JGYPK) Hernyák Nándor (SZTE-JGYPK) Kassai Andrea (EKF) Lipták Ágnes (MKE) Oláh Dóra (EKF-BTK) Prekajac Ella (SZTE-JGYPK) Puskás Marcell (BKF-KMK)
Képgrafika 2.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A201 (prezentációk), B 400 (kiállítás)
Zsűri:
Gábor Imre, Nagy Csaba, Szabó Andrea, Tolnay Imre
Pályázók:
Hajnács Mihály (SZTE-JGYPK) Hordós Boldizsár (MKE) Kis Annamária Judit (EKF-BTK) Koleszár Stella (SZTE-JGYPK) Kovács Beáta (SZTE-JGYPK) Krizbai Gergely (NYME-SKK) Názon Bálint (NYF-BTMK) Rácz Zsuzsa (EKF-BTK) Szakács Katalin (SZTE-JGYPK) Szaszki János (SZTE-JGYPK) Szita Barnabás (MKE) Zsidek Barbara (BKF-KMK)
Képgrafika 3.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A401 (prezentációk), A 403, A 404 (kiállítás)
Zsűri:
Kassai Ferenc, Rozmann Ágnes, Takáts Márton
Pályázók:
Balassa Boglárka (PTE-MK) Biacsics Renáta (PTE-MK) Csörgő Tamás (MKE) Égető János (SZTE-JGYPK) Fricz Ágnes (SZTE-JGYPK) Füleki Krisztina (EKF-BTK) Heiszman Bernadett (EKF-BTK) Kosztándi Orsolya (BKF-KMK) Kovács Anikó (NYF-BTMK) Litauszki Ágnes (SZTE-JGYPK) Szekeres Gabriella (SZTE-JGYPK) Vass Szabolcs (VMTDK) Vidra Réka (MKE)
Képgrafika 4.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A201 (prezentációk), B 400 (kiállítás)
Zsűri:
Nagy Csaba, Szabó Andrea, Takáts Márton
Pályázók:
Bedő Krisztina (NYME-BDPK) Fehér Zsanett (EKF-BTK) Hajnács Mihály (SZTE-JGYPK) Henzler Anna (NYF-BTMK) Kosztándi Orsolya (SZTE-JGYPK) Kovács Nikolett (EKF-BTK) Makai Mira Dalma (MKE) Prekajac Petra (SZTE-JGYPK) Somogyi Adrienn (BME-ÉPK) Szekeres Gabriella (SZTE-JGYPK) Tóth Valentina (SZTE-JGYPK)
Képgrafika 5.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A401 (prezentációk), A 403, A 404 (kiállítás)
Zsűri:
Felsmann Tamás, Kassai Ferenc, Rozmann Ágnes, Tolnay Imre
Pályázók:
Bodócs Evelin (SZTE-JGYPK) Fodor Éva (SZTE-JGYPK) Karancevic Izabella (SZTE-JGYPK) Kovács Beáta (SZTE-JGYPK) László Dóra (BME-ÉPK) Lipkovics Péter (EKF-BTK) Miklós Gábor (NYF-BTMK) Miklós Mónika (SZTE-JGYPK) Négyesi Ádám (EKF-BTK) Oberfrank Luca (MKE) Pernyész Dóra (NYME-SKK)
Képző- és iparművészet-elmélet
Kezdési időpont:
2015.04.08. 14:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A104
Zsűri:
Horányi Attila, Nagy T. Katalin, Slézia József, Vadas József
Pályázók:
Bocz Gabriella (PTE-IGYK) Máté Julianna (KDOSZ) Szabó Márk (MKE) Sziegl Nóra (PTE-IGYK) Szilágyi Eszter (NYF) Szöllősi Tamás (ETDK) Tóth Enikő (MKE) W. Nagy Zsófia (PTE-BTK)
Klasszikus ének
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
LFZE, Solti György Kamaraterem
Zsűri:
Darázs Renáta, Heim Mercedes, Hercz-Dormann Alíz
Pályázók:
Haramza Klára (SZTE-ZMK) Molnár Eszter (PTE-MK) Nász Renáta (LFZE) Németh Zsuzsanna Katalin (LFZE) Pintér Tünde Kornélia (SZTE-ZMK) Sóti Erika (SZTE-ZMK) Szántó Zsuzsanna Kinga (SZTE-ZMK)
Művészetpedagógia és művészetszociológia
Kezdési időpont:
2015.04.08. 14:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A103
Zsűri:
Bodnár Gábor, Kárpáti Andrea, Túry György
Pályázók:
Antal Édua (NYF-BTMK) Kővári Szimonetta (KRE-BTK) Longauer Beáta (PTE-MK) Maróti Katalin (PTE-PMMIK) Neudold Júlia (ELTE-BGGYK) Szűcs Tímea (ETDK) Vátyi Gergő, Paskó Norbert, Kárpáti Fanni Xénia (BME ÉPK) Zöldhegyi Zoltán (PTE-PMMIK)
Népzene
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
LFZE, X. terem
Zsűri:
Bali János, Sebő Ferenc
Pályázók:
Áncsák Lilla Klára, Bernáth Ivett, Ferling Eszter, Figula Ágnes, Horváth Melinda, Ősze Mónika, Schofhauser Gerda, Szabó Lilla (NYME-AK) Annus Réka (LFZE) Dombi Viktória (NYME-AK) Enyedi Ágnes, Salamon Soma (LFZE) Garamvölgyi Anett (SZTE-JGYPK) Kiss B. Ádám (LFZE) Németh Anna (LFZE) Szlama László (LFZE)
Szobrászat 1.
Kezdési időpont:
2015.04.08. 14:00
Helyszín:
MKE, Epreskert
Zsűri:
Colin Foster, Előd Ágnes, Hübler János, Sass Valéria, Szigeti Csongor
Pályázók:
Brezony Csilla (PTE-MK) Éles Lóránt (PTE-MK) Erdélyi Blanka (BKF-KMK) Fecola Gadi (PTE-MK) Görbe Adrienn (MKE) Kiss Bernadett (SZTE-JGYPK) Kiss Krisztina Noémi (NYME-SKK) Kulcsár Gréta (KE-MK) Lipkovics Péter (EKF-BTK) Litauszki Ágnes (SZTE-JGYPK)
Szobrászat 2.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
MKE, Epreskert
Zsűri:
Colin Foster, Előd Ágnes, Hübler János, Sass Valéria, Szigeti Csongor
Pályázók:
Baranyai Enikő (PTE-MK) Borbély Máté (NYME-SKK) Egervári Júlia (EKF-BTK) Horváth Csörsz (KE-MK) Kovács Kitti Dóra (NYME-BDPK) Kovács Tibor (PTE-MK) Miklós Mónika (SZTE-JGYPK) Sárkány Balázs (PTE-MK) Tasnádi Szandra Katalin (MKE)
Szobrászat 3.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
MKE, Epreskert
Zsűri:
Colin Foster, Előd Ágnes, Hübler János, Sass Valéria, Szigeti Csongor
Pályázók:
Csizek Tamás (PTE-MK) Farkas Éva (NYME-BDPK) Fleisz Tamás (PTE-MK) Getto József (PTE-MK) Kiss Benedek (MKE) Litauszki Ágnes (SZTE-JGYPK) Pápai Dániel (KE-MK) Tompa János Csaba (PTE-MK) Topos Beáta (KE-MK)
Tervezőgrafika 1.
Kezdési időpont:
2015.04.08. 14:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A 111, B 110, B 109
Zsűri:
Ducki Krzysztof, Tepes Ferenc, Tóth Yoka Zsolt
Pályázók:
Ács Attila (MKE) Ádám Julianna (GFF) Borbás Annamária (EKF-BTK) Borbás Márton (EKF-BTK) Dankó Evelin, Zengővári Judit (NYME-SKK) Erdélyi Máté (NYF-BTMK) Gyömrei Ágnes (PTE-MK) Juhász Éva, Maza Ágnes (EKF-BTK) Szorre Szandra (PTE-MK) Vörös Botond (MKE)
Tervezőgrafika 2.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A 111, B 110, B 110
Zsűri:
Felsmann Tamás, Rácmolnár Sándor, Tepes Ferenc
Pályázók:
Baranyi Bettina (PTE-MK) Czefernek Judit (BKF-KMK) Dabronaki Dávid (NYME-BDPK) Gál Klaudia (EKF-BTK) Gulyás Benedek (EKF-BTK) Lizom Dávid (PTE-MK) Pócsik Borbála (EKF-BTK) Szemmelroth Balázs (EKF-BTK) Varga Attila (EKF-BTK) Wimmer László (EKF-BTK)
Tervezőgrafika 3.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
BKF Rózsa utcai campus, A 111, B 110, B 111
Zsűri:
Czakó Zsolt, Ducki Krzysztof, Rácmolnár Sándor
Pályázók:
Antal Melinda (EKF-BTK) Bakos Zsuzsanna (EKF-BTK) Biacsics Renáta (PTE-MK) Csató Csenge (PTE-MK) Godó Kitti (PTE-MK) Juhász Katinka (PTE-MK) Lonsták Márton (EKF-BTK) Misztarka Eszter (MKE) Stumpf Diána (PTE-MK) Zeman Zoltán (EKF-BTK)
Videóművészet
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
BKF Rottenbiller utcai campus, M 205
Zsűri:
Molnár György, Incze Ágnes, Salamon András
Pályázók:
Becze Dóra, Thury Lili (MKE) Birkás Mónika (MKE) Éles Viktor Tibor (EKF-BTK) Heim Zalán, Koór Gréta, Nagy Attila Róbert (SZTE-JGYPK) Kulcsár Bence (NYME-BDPK) Tomcsányi Árpád (SZFE) Vincze Alina (EKF-TKTK)
Zeneelmélet, zenetörténet 1.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 9:00
Helyszín:
LFZE, 23. terem
Zsűri:
Dalos Anna, Illés Mária, Mesterházi Máté, Péteri Lóránt, Szabó Barna, Szitha Tünde
Pályázók:
Bánki Berta (LFZE) Csiki Lilla (ME) Gaál Eszter (LFZE) Koncos T. Kornél (ELTE BTK) Lingvay Julianna (ETDK) Nagy Nikolett (NYF-BTMK) Pintér Tünde Kornélia (SZTE-ZMK) Verba Lajosné Kuna Zsuzsanna (NYME-AK)
Zeneelmélet, zenetörténet 2.
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
LFZE, 23. terem
Zsűri:
Dalos Anna, Illés Mária, Mesterházi Máté, Péteri Lóránt, Szabó Barna, Szitha Tünde
Pályázók:
Balázs-Oldal Ádám (ETDK) Bárdonicsek Stella (PTE-MK) Békéssy Lili Veronika (LFZE) Kémenes Nóra Anikó (SZTE-JGYPK) Molnár Zoltán (NYME-BDPK) Nagy Szabina (SZTE-JGYPK) Németh Anna Márta (SZTE-JGYPK) Ozsvárt Viktória (LFZE)
Zeneszerzés
Kezdési időpont:
2015.04.09. 14:00
Helyszín:
LFZE, X. terem
Zsűri:
Barta Gergely, Fekete Gyula, Horváth Márton Levente
Pályázók:
Bérces Máté (LFZE) Iván Sára (SZTE-ZMK) Kósa Gergely (LFZE) Kováts Jázon Márk (LFZE) Olasz Balázs (SZTE-ZMK)